Home Perfume - set

1 050,00 Kč

Obsah 300 ml


Dostupnost: Nedostupné

Kategorie: Home Perfume

Home Perfume - set

ESSENS Home Perfume - WHITE FLOWERS

Jedinečná vůně s nádechem léta, tvořena opulentní sytou květinovou vůní jasmínu, ušlechtilou růží s jemným nádechem citrusů a zelených tónů.

Elegantní aroma difuzér s jedinečnou a dlouhotrvající vůní ideální pro každý interiér. Místnost krásně provoní a zároveň jí dodá moderní styl.

Jemné éterické oleje a ratanové tyčinky jsou ideální kombinací k navození příjemné, dlouhotrvající a konstantní vůně. Aroma uvolňující se do ovzduší vzlíná tenkými kanálky ratanu, a proto je jeho intenzita optimální.
Místnost se vůní nepřesytí a navíc díky čistě přírodním éterickým olejům nevznikají škodlivé látky.

Aroma difuzéry vydrží vonět po dobu až 8 týdnů a díky svému obsahu jsou schopné provonět místnosti o rozloze až 20 m2. Intenzita vůně je závislá na množství vonné esence a počtu ratanových tyčinek, které je vhodné pro optimální intenzitu vůně každý týden otočit.

Set obsahuje:
- skleněný difuzér naplněný éterickým olejem 150 ml
- náplň do difuzéru 150 ml
- ratanové tyčinky


Lenka, 37 let

Před několika lety jsem si za podpory rodiny otevřela na malém městě malé studio zpočátku se zaměřující na relaxační masáže. Počátky podnikání jednoduché rozhodně nebyly, ale časem jsem si vybudovala svoji klientelu a mohla si dovolit rozšířit nabídku služeb i o kosmetické procedury. Protože mým cílem bylo navodit už při vstupu do studia příjemnou atmosféru, používala jsem nejrůznější vonné svíčky, aromalampy, elektronické osvěžovače apod. Obvykle s jediným výsledkem - buď byla vůně krátkodobá, nebo málo či příliš intenzivní. Řeklo by se - taková hloupost. Ale mě na tom záleželo. Vždy chci, aby se u mě klienti cítili dobře, aby odcházeli příjemně naladěni a aby se rádi vraceli. Když jsem zakoupila ESSENS Home Perfume White Flowers, žádný zázrak jsem popravdě nečekala. O to větší bylo moje překvapení! Aroma difuzer má nádhernou vůni, která při dlouhodobém pobytu nevadí, nebolí z ní hlava a "nezavazí". Je to jak když vám někdo řekne, že krásně voníte, přitom vy nic necítíte, protože vůně se stane vaši téměř přirozenou součástí. Navíc intenzitu aroma difuzéru si můžu libovoně nastavit množstvím tyčinek a také jejich pravidelným otáčením alespoň 1x za týden. Zvláštní, ale funguje to. A množství vonné esence, které je v balení neskutečných 300 ml mi vydrží velmi velmi dlouho. Musím uznat, že se mi konečně podařilo najít přesně to, co jsem dlouhá léta hledala.