ESSENS Colostrum Set - doplňky stravy

0,00 Kč


Dostupnost: Nedostupné

Kategorie:

145ESSENS Colostrum Set - doplňky stravy

Set obsahuje:

  • Colostrum
  • Colostrum + Vitamin D
  • Colostrum + Kurkumin

Colostrum, 60 kapslí – Doplněk stravy vyvinutý a vyráběný pod farmaceutickým dohledem. Má vysoký obsah aktivní látky colostrum lgG40 ve výši 400 mg v jedné kapsli. Colostrum je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu savců. Je cenné vysokým obsahem vitaminů, minerálů, stopových prvků, bílkovin, růstových faktorů, inhibitorů proteáz a imunoglobulinů, zejména imunoglobulinu IgG, který hraje zásadní roli v imunitním systému. Colostrum dále obsahuje protilátky účinné proti bakteriím, virům a plísním. Jeho součástí je i lactoferrin, multifunkční protein redukující záněty v těle. Růstové faktory pozitivně ovlivňují hojení ran, vytváření svalové hmoty, zlepšují nervový systém a zvyšují celkovou vitalitu organismu.

Colostrum + Vitamin D, 60 kapslí – Doplněk stravy vyvinutý a vyráběný pod farmaceutickým dohledem. Má v sobě aktivní látky Colostrum, Provitamin D3 a vysoký obsah colostra lgG40 ve výši 400mg v jedné kapsli. Využívá všech benefitů doplňku stravy Essens Colostrum, avšak v kombinaci s Vitaminem D navíc působí proti odvápnění organismu a řídnutí kostí, napomáhá posílení pevnosti kostí a zubů, přispívá ke snížení vysokého krevního tlaku.

Colostrum + Kurkumin, 60 kapslí – Doplněk stravy vyvinutý a vyráběný pod farmaceutickým dohledem. Má v sobě aktivní látky Colostrum, Extrakt z rostliny kurkumovník dlouhý a extrakt z plodů pepřovníku černého. Kurkumin je extrakt rostliny kurkumovník dlouhý a má velmi silné antioxidační a protizánětlivé účinky. Piperin je extrakt z plodů pepřovníku černého a způsobuje lepší absorpci účinné látky do organismu, kurkumin má díky piperinu až 20x vyšší účinnost.