MUST HAVE EDITION BY ESSENS BEAUTY

Prémiová kvalita a dokonalý make-up, ve kterém se cítíte přirozeně. To jsou hlavní pilíře produktové řady dekorativní kosmetiky MUST HAVE EDITION by ESSENS Beauty, která vznikla za podpory skvělého týmu vizážistů a pod vedením předního českého make-up artisty Pavla Kortana. 

Kosmetika MUST HAVE EDITION je nová jak uvnitř, tak navenek. Pečlivě byla vybírána škála produktů, aby co nejlépe pokryla základní potřeby uživatelů, rozsáhlé věkové rozmezí a v neposlední řadě i odstín pleti. Každý produkt byl navrhován od úplného začátku a s ohledem na vzájemnou návaznost. Pečlivě byly vybírány barvy, vůně, textury, vsazeno bylo na minimalismus i udržitelnost. 

Kolekce obsahuje vše nezbytné pro perfektní makeup, širokou škálu barev a kvalitní ingredience. Důraz je kladen rovněž na zajištění precizního nanášení a dlouhotrvající efekt.  

ESSENS BEAUTY

Původní kolekce dekorativní kosmetiky ESSENS Beauty byla představena na Kick OFF 2018. Dlouhotrvající líčidla splnila všechna očekávání a téměř ihned se stala oblíbeným artiklem napříč všemi trhy. Kosmetický průmysl je však velmi dynamický a držet krok s posledními trendy je pro nás velmi zásadní. Původní kolekce byla postupně doplňována až ji  koncem roku 2020 zcela nahradila nová, upgradovaná edice MUST HAVE EDITION by ESSENS Beauty.