BEAUTY

K podtržení přirozené krásy dívek i žen představila společnost ESSENS začátkem roku 2018 novou produktovou řadu dekorativní kosmetiky ESSENS Beauty.

Dlouhotrvající líčidla prémiové kvality vydrží v perfektním stavu po celý dlouhý den a zajistí atraktivní vzhled. Všechny produkty spojuje propracovaná technologie výroby, vysoce krycí schopnost v moderních odstínech. Kosmetika je balena v elegantních krabičkách, je vyrobena bez použití parabenů a také je dermatologicky i oftalmologicky testována.

Nabídka zahrnuje dokonalý make-up, který zakryje nerovnosti pleti a sjednotí barevný tón. Matující pudr s ochranným faktorem SPF 15 zafixuje perfektní vzhled a podpoří dlouhotrvající nalíčení. Řasenka maximalizuje objem řas a uhrančivý pohled podtrhnou tužky na oči i obočí. Krásné rty zajistí krémová či matující rtěnka ve spojení s konturovací tužkou, která vykreslí dokonalou linii rtů a zamezí rozmazání. Upravené nehty kvalitním lakem přidají na ženskosti a zvýší atraktivitu.

Celou produktovou řadu, jejíž portfolio se bude v následujícím období postupně rozšiřovat, uvádíme v pečlivě vybrané paletě trendy barev.