Sun Care Set

2 520,00 Kč


Dostupnost: Skladem

Kategorie: Sun Care


Sun Care SPF 50

1 050,00 Kč
Sun Care Set

ESSENS Sun Care Set

Pro dosažení optimálních výsledků při slunění, tj. bronzově opálené pleti bez spálení, minimálnímu výskytu vrásek a snížení rizika kožních onemocnění, doporučujeme zakoupit ESSENS Sun Care Set, který obsahuje:

1x Before Sun Care Tablets
1x Before Sun Care Gel
1x Sun Care SPF 30
1x Sun Care SPF 50
1x After Sun Care Milk
1x taška ESSENS Sun Care

ESSENS Sun Care doporučujeme užívat následovně:

1. Before Sun Care Tablets začněte užívat 3 dny před odjezdem na dovolenou, a to v dávkování 3x jednu tabletu po jídle. Zbývající tablety doberte v průběhu dovolené. Tablety byly vyvinuty tak, aby doplnily lidský organismus o suroviny, které vytváří hnědý pigment. Obsahují řadu aminokyselin, především L-tyrosin, který funguje jako „urychlovač“ opalování, dále obsahují řasu spirulinu, jež je bohatá na karotenoidy (červenooranžové barvivo), díky nimž vydrží pokožka déle opálená a lesklá. Karotenoidy mají zároveň pozitivní vliv na imunitní systém, který může být nadměrným pobytem na slunci oslabený.

2. Před aplikací opalovacího krému naneste na pokožku Before Sun Care Gel. Ten na pokožce vytvoří podklad, na kterém opalovací krém velmi dobře drží, bude se lépe roztírat a dojde tak k rovnoměrné ochraně pomocí UV filtrů. Before Sun Care Gel navíc obsahuje panthenol a thalitan, které stimulují kůži k tvorbě vitaminu D a melaninu – hnědého pigmentu.

3. 15 minut po aplikaci Before Sun Care Gel je vhodná doba k nanesení Sun Care SPF 30 či Sun Care SPF 50 na pokožku. Ochranný faktor se obvykle volí dle typu pokožky a intenzity slunečního záření, kterému bude vystavena. Obecně platí, že počet minut uvedených u vašeho fototypu se násobí počtem SPF. Výsledné číslo by mělo odpovídat počtu minut, které je možné trávit na slunci bez rizika spálení. Opalovací krémy ESSENS Sun Care obsahují účinnou ochranu proti UVA i UVB záření. Dále obsahují thalitan, který urychluje zhnědnutí kůže.

4. Večer po opalování naneste na pokožku tělové mléko After Sun Care Milk, které slouží k regeneraci pokožky, snižuje její zarudnutí a dodává ji velmi potřebnou hydrataci, čímž prodlužuje opálení.


Yvona, 43 let

Už pár měsíců máme objednanou dovolenou u moře. Ve chvíli, kdy jsem se začala zajímat o vhodný opalovací krém pro mého manžela, kterému kožní lékařka díky zvýšenému výskytu znamének doporučila maximálně navýšit ochranu proti UV záření, přišel ESSENS s novinkou Sun Care. A ačkoli má můj muž krásně snědou pleť a na slunci se opaluje do hněda, sám mě požádal, abych vhodnou kosmetiku s vysokým faktorem zakoupila. Poté, co jsem si spočítala, jakou spoustu výrobků získám při koupi ESSENS Sun Care, bylo rozhodnuto. Za pouhých 1800 Kč jsem v praktické toaletní taštičce dostala 4 krémy, přičemž každý z nich má neskutečných 200 ml !!! Navíc mám doplněk stravy, který mě ze všeho lákal nejvíc - 60 tablet na podporu krásného opálení a ochranu imunitního systému. Myslím, že kdybych šla do lékárny, nemám šanci pořídit za tak málo tolik muziky... a hlavně tak kvalitní muziky!!