Děláme cestování jednodušší, přehlednější a dostupnější. Nabízíme neomezené možnosti poznávat nové kraje, prožívat nová dobrodružství či budovat mezinárodní sítě. Portál ESSENS Travel vám vždy vyhledá přesně to, co potřebujete, dle parametrů, které si nastavíte. Členové Klubu ESSENS navíc získají možnost čerpat i další výhody, proto jednoznačně platí, že cestovat s ESSENS Travel, se vždy vyplatí.
Možnost uplatnit své provize na nákup až do výše 100 %!
Bodové ohodnocení za každou objednávku!
Tipy pro cestovatele
Online podpora!
background image
Nabídka ubytování

Vybírejte z více než 1,2 milionu hotelů po celém světě a užijte si dovolenou dle svých představ.

Zobrazit
background image
Nabídka letenek

Přehledný vyhledávač letenek nabízí nekonečné množství letenek do všech možných destinací světa.

Zobrazit

O ESSENS Travel

Essenstravel je cestovní agentura specializující se na individuální a zážitkové cesty po celém světě. Firma se snaží nabízet svým klientům jedinečné a autentické zážitky, které by jinde nezažili. Essenstravel vychází z přesvědčení, že každý cestovatel má své vlastní preference a zájmy, a proto se snaží plánovat cesty na míru každému zákazníkovi.

Essenstravel nabízí širokou škálu služeb, včetně plánování a organizace letenek či ubytování. Klienti se mohou rozhodnout pro již připravené zájezdy nebo si mohou svou cestu sestavit sami. Essenstravel také nabízí služby pro firemní klientelu, jako jsou teambuildingové akce nebo firemní výlety.

Jednou z priorit Essenstravel je poskytovat svým klientům vysoce kvalitní služby a osobní přístup. Zákazníci mají k dispozici zkušené cestovní poradce, kteří jim pomohou s plánováním a organizací jejich cest. Essenstravel se snaží vyjít vstříc zákazníkům a být flexibilní při řešení případných problémů.

Essenstravel je cestovní agentura s dlouholetou zkušeností v oboru. Má mnoho spokojených zákazníků a je hrdá na své pozitivní reference.

 

Obecné

 

Bodové ohodnocení letenek
  1. low-cost letenky (nízkonákladové lety, seznam dopravců ZDE ) – 10 bodů za každou letenku bez rozdílu ceny
  2. standartní GDS letenky – 1 bod za každých 8 €

 

Platba
  1. prostřednictvím vašich provizí (ano, skutečně až do výše 100 % hodnoty letenky!)
  2. kombinovaná platba provizemi a platební kartou
  3. platba pouze platební kartou
benefit icon
Možnost uplatnit své provize na nákup až do výše 100 %!
Využijte své provize a cashback z vašeho e-walletu jako platbu za letenky a ubytování s Essenstravel, a to až do výše 100 %! Tuto výhodu mohou využít všichni registrovaní členové. Ušetřete na financování svých cest s touto skvělou funkcí.
benefit icon
Bodové ohodnocení za každou objednávku!
Jako člen Essenstravel získáváte body za každou objednávku. Tyto body můžete také získat od vašich blízkých, a to tak, že si přes vás objednají letenky či ubytování.
benefit icon
Promo prices
Jako člen Essens Travel získáváte přístup ke slevám na letenky i ubytování pomocí slevových kódů. Ušetříte tak nejen peníze, ale i čas při hledání výhodných nabídek. Díky spolupráci s předními dodavateli cestovních služeb si můžete být jisti, že získáváte kvalitní služby za velmi výhodné ceny. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, služební cestu nebo romantický pobyt, Essens Travel vám poskytne potřebné zázemí za skvělé ceny.
benefit icon
Tipy pro cestovatele
Víme, že cestování za co nejnižší cenu je pro vás důležité. Essenstravel vám nabízí řadu cestovatelských tipů a nástrojů, díky kterým snadno najdete ty nejvýhodnější letenky a ubytování. Navštivte Essenstravel a objevte skvělé nabídky na vaše další cestování.
benefit icon
Online podpora!
Když potřebujete pomoc během nákupu nebo cesty, kontaktujte nás prostřednictvím chatu na webu nebo e-mailu. Zákaznická podpora je k dispozici 24/7. Nebojte se na nás kdykoliv obrátit, rádi vám vaše dotazy a problémy pomůžeme vyřešit.

Produkty a služby

ESSENS Travel nabízí neomezené množství letenek a hotelů po celém světě za výhodné ceny. Nabízíme širokou škálu letů a ubytování pro každého cestovatele. Zakládáme si na tom, aby naše služby byly vždy profesionální a spolehlivé. Využijte akčních nabídek a cestujte výhodně po celý rok. Ať už plánujete cestu s rodinou nebo s přáteli, dopřejeme vám fantastický zážitek. 

 

Využijte všech benefitů essens.travel:
  • uplatnění provizí až do 100 % výše
  • body za každou letenku či ubytování
  • garance nízkých cen
  • on-line podpora 24/7
V pravé části obrazovky na webu essens.travel se nachází ikona chatu. Zahajte komunikaci s naším agentem, který Vám pomůže vyřešit Váš problém.
Možnost uplatnit své provize na nákup až do výše 100 %! - Využijte své provize a cashback z vašeho e-walletu jako platbu za letenky a ubytování s ESSENS Travel, a to až do výše 100 %! Tuto výhodu mohou využít všichni registrovaní členové. Ušetřete na financování svých cest s touto skvělou funkcí.

Bodové ohodnocení za každou objednávku! - Jako člen ESSENS Travel získáváte body za každou objednávku. Body můžete také jednoduše získat od vašich blízkých, a to tak, že si přes vás objednají letenky či ubytování.

Slevové akce - Jako člen ESSENS Travel získáváte přístup k pravidelným slevám na letenky i ubytování pomocí slevových kódů. Ušetříte tak nejen peníze, ale i čas při hledání výhodných nabídek. Díky spolupráci s předními dodavateli cestovních služeb si můžete být jistí, že získáte kvalitní služby za velmi výhodné ceny. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, služební cestu nebo romantický pobyt, ESSENS Travel vám poskytne potřebné zázemí za skvělé ceny.

Tipy pro cestovatele - Víme, že cestování za co nejnižší cenu je pro vás důležité. ESSENS Travel vám nabízí řadu cestovatelských tipů a nástrojů, díky kterým snadno najdete ty nejvýhodnější letenky a ubytování. Navštivte ESSENS Travel a objevte skvělé nabídky na vaše další cestování.

ESSENS Travel vouchery - Chcete obdarovat své blízké, ale nevíte co koupit a stále hledáte ten vhodný dárek? Chcete jim darovat dárek na který budou ještě dlouho vzpomínat? Udělejte to jednoduše a darujte něco nevšedního - darujte zážitek! Představujeme vám dárkové poukazy Essens Travel. Můžete si vybrat ze široké nabídky motivů, které skvěle poslouží jako dárek k Vánocům, narozeninám a nebo z lásky.

Online podpora - Když potřebujete pomoc během nákupu nebo cesty, kontaktujte nás prostřednictvím chatu na webu nebo e-mailu. Zákaznická podpora je k dispozici každý den do 22h včetně víkendů a svátků. Nebojte se na nás kdykoliv obrátit, rádi vám vaše dotazy a problémy pomůžeme vyřešit.
ESSENS Travel – tento unikátní projekt vám umožní cestovat, poznávat nové kraje a prožívat neopakovatelná dobrodružství. A to vše za velmi nízké ceny s řadou dalších výhod pro registrované členy.
ESSENS Travel vznikl díky spolupráci se společností WEB SHOP FLY a.s., provozovatelem serveru flymeto.com. ESSENS Travel nabízí až 1,5 milionu hotelů a nekonečné množství letenek po celém světě.
Ano, v našem online vyhledávači si můžete objednat i hotel rovnou s kombinací letenky. Nabízíme velký výběr hotelů. Naše nabídka začíná na nejlevnějších hostelech a končí 5* hotely. Zvolit si můžete formu stravování od snídaně až po all inclusive. Vybírat hotel můžete i podle toho, zda chcete být u moře či v centru města. Výjimkou nejsou ani multiroom a domestic hotely, pokud cestujete ve skupině.
Jaké je bodové ohodnocení za objednávku letenky a hotelů?
Za každý nákup získáte body, které můžete následně využít pro další nákup letenek, hotelů nebo výrobků společnosti ESSENS. Počet bodů vidíte hned po vyhledání jakéhokoliv produktu.
Bodové ohodnocení letenek
low-cost letenky (nízkonákladové lety, seznam dopravců ZDE ) – 10 bodů za každou letenku bez rozdílu ceny
standardní GDS letenky – 1 bod za každých 8 €
Bodové ohodnocení hotelů
1 bod za každých 8 €
Pokud si vyberete hotel s platbou předem, získáte body za váš pobyt okamžitě po zaplacení. Pokud se však rozhodnete pro hotel s platbou až na místě, body budou přiděleny až poté, co hotel potvrdí, že váš pobyt skutečně proběhl. Je však možné, že tato potvrzení mohou mít několikadenní zpoždění. Z tohoto důvodu vám doporučujeme zvolit možnost platby předem, kde získáte body okamžitě po zaplacení a často je také nabízena nižší cena za ubytování.
Objednávku můžete zaplatit několika způsoby:
Platební kartou – přes zabezpečenou platební bránu hned při rezervaci
Virtuální peněženkou ESSENS - provizemi ve virtuální peněžence
Letenka vám přijde v elektronické podobě na e-mail, který jste uvedli v rezervaci. Letenku nemusíte tisknout, potřebujete pouze vytištěný palubní lístek. Ten získáte na základě letenky po odbavení – buď samostatně online nebo na letišti. Letenku si také můžete vyzvednout i na naší provozovně.
Po dokončení rezervace vám nejpozději do 2 hodin přijde potvrzovací e-mail. Proto je potřeba vyplnit při rezervaci e-mail, který skutečně používáte.
Maximální velikost skupiny je 9 osob. Rezervaci musíte provést pro všechny členy skupiny najednou. Samostatné rezervace nelze později sloučit do jedné. Všechny letenky pak musíte najednou i zaplatit, jinak propadne rezervace všech. Pokud cestujete s větší skupinou nebo máte jakýkoliv dotaz, obrattě se na náš backoffice například pomocí online chatu na webu essens.travel. Naši zkušení operátoři vám rádi pomohou.
Příruční zavazadlo je takové, které si každý cestující, kromě kojenců, může vzít s sebou na palubu. Jeho maximální povolené rozměry a hmotnost jsou různé pro každou leteckou společnost (obvykle 6 – 12 kg) a dozvíte se je z letenky. Odbavené nebo také podpalubní zavazadlo odevzdáte před odletem na přepážce své letecké společnosti a cestuje v zavazadlovém prostoru letadla. V letadle k němu tedy nemáte přístup.
Počet, maximální velikost i hmotnost všech zavazadel, která máte v ceně letenky, vidíte už při rezervaci. Nízkonákladové aerolinky odbavená zavazadla v ceně letenky běžně nemají a je tedy nutné spokojit se jen s příruční taškou nebo si za podpalubní zavazadlo připlatit při rezervaci nebo při online odbavení.
Dárkové poukazy ESSENS Travel jsou určeny pro darování cestovních zážitků.
Poukazy mají omezenou platnost a podmínky pro využití. Dárkové poukazy ESSENS Travel lze zakoupit za své provize na webu essens.travel/vouchers.
Výběr z nejlepších letenek

Co by vás mohlo zajímat

PODMÍNKY A POUČENÍ O PRÁCI S COOKIES

Na těchto webových stránkách jsou používány cookies, které zabezpečují efektivní uživatelský zážitek a usnadňují prohlížení těchto stránek.

Více o cookies
Přijmout vše

Nezbytná cookies

Nezbytná cookies zabezpečují základní funkce webové stránky jako navigace stránky a přístup k zabezpečeným sekcím webové stránky. Webová stránky nemohou správně fungovat bez těchto cookies.


Analytická cookies

Analytická cookies jsou využívány k zaznamenání návštěvnosti webových stránek, aby provozovatel mohl lépe porozumět chování návštěvníků.


Marketingová cookies

Marketingová cookies sledují aktivitu uživatelů na webových stránkách. Účelem je zobrazit relevantní a zajímavou reklamu personalizovanou návštěvníkovi, a tím pádem efektivnější inzerci pro provozovatele a inzerenty třetích stran.


Potvrdit moje volby