PARFÉMY
& PARFEMOVANÁ
KOSMETIKA

20 % VONNÝCH ESENCÍ

ELITA MEZI PARFÉMY
Velice intenzivní vůně, která je cítit ihned po aplikaci. Tento vjem trvá pár sekund, ale u některých parfémů to může být i 15 minut. Vůně, jež je cítit ihned po odeznění hlavy, intenzita se pohybuje okolo 2 - 3 hodin. V této fázi se vonné látky uvolňují pozvolna, doba trvání se prodlužuje na několik, někdy i desítek hodin.
HLAVA SRDCE ZÁKLAD

PERFUMES

20 % vonných esencí = elita mezi parfémy

Parfémy ESSENS vznikají především s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu. Naše výroba je certifikována GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001-2008 a je pod neustálou kontrolou podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie. Garantujeme obsah 20 % vonných esencí (éterických olejů), exkluzivně dodávaných jedním z předních světových producentů pro privátní značky společností SELUZ, což zaručuje řadit se k elitě mezi parfémy.


BODY MIST

Naše vůně, naše vizitka…

Nejdůležitější roli při výběru parfému hraje emoce, kterou v nás jeho vůně vyvolá. Typ pokožky, vše, co sníme i to, jak se právě cítíme, následně formuje finální vůni, kterou bude vnímat naše okolí. A to je ten důvod, proč stejný parfém může vonět na každém z nás poněkud odlišně. Věnujme tedy výběru správného parfému pozornost, kterou si zaslouží. Myslete také na to, že každá situace je příležitostí pro jiný typ vůně s jinou intenzitou. Do školy či zaměstnání volíme vůně lehčí, které okolí nedráždí a které pouze doplňují naši osobnost. Naopak večerní společnost ocení parfém výraznější, který podtrhne vaše charizma.


SHOWER GEL & BODY BALM

Kouzlo dlouhotrvající vůně

Parfém působí nejlépe tam, kde je pokožka nejprokrvenější, proto se nanáší za uši, na krk, na zápěstí, loketní jamku i na kotníky. Pro nižší intenzitu postačí vstoupit do vonného obláčku vytvořeného stříknutím parfému před sebe. Aby vůně vydržela déle, je vhodné ji zafixovat použitím více výrobků stejné vůně. Velmi dlouhou dobu se vůně udrží v čerstvě umytých vlasech. Oděv oblékáme až po vstřebání parfému do pokožky.


UNIQUE

Představme si alespoň zjednodušený postup výroby

Ty nejkvalitnější vonné esence se nejprve smíchají s čistým parfumářským alkoholem. K denaturaci tohoto alkoholu je použita pouze destilovaná voda tak, aby nedošlo k sebemenšímu ovlivnění vůně a kvality finálního produktu. Výsledná směs se podchladí na teplotu -7 °C a dokonale se přefiltruje, k filtraci jsou používány filtry s jemností 10 mikronů. Aby se všechny složky mohly dokonale spojit v harmonický celek, zraje parfém nejméně 8 týdnů v nerezových tancích. Poté je naplněn do vzduchem čištěných flakónů, vytvořených italskými mistry ve vyhlášené sklářské dílně a nakonec je zabalen do krabičky navržené s důrazem na čistý design.