Ústní voda

255,00 Kč

Obsah 200 ml


Dostupnost: Nedostupné

Kategorie: Aloe Vera / Kosmetika

1 107

Ústní voda

Objem: 200 ml

Jemná ústní voda s aloe vera a přírodním sladidlem ze stévie je ideální k doplnění péče o dutinu ústní, a to zejména ve chvílích, kdy je problematické vyčistit si po jídle chrup kartáčkem a zubní pastou.
Má protizánětlivé a zvlhčující vlastnosti, chrání dutinu ústní před suchostí. Má mírný analgetický účinek, podporuje správnou funkci ústní mikroflóry, působí preventivně proti kazivosti zubů a proti zápachu z úst.

Ústní voda obsahuje vhodnou kombinaci pečlivě vybraných přírodních složek:
Aloe Vera Barbadensis Miller pochází z organických plantáží v Mexiku a její extrakt použitý i v ústní vodě je velmi ceněn pro své silné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Obsahuje směs vitaminů, minerálů, anorganických látek a organických sloučenin. Aktivní složky extraktu pomáhají snižovat rozmnožování bakterií. 
Extrakt zázvoru obecného zmírňuje zánětlivé procesy, jeho antibakteriální a antivirové účinky mají pozitivní efekt při periodontálních onemocněních. 
Extrakt fenyklu lékařského vykazuje antimikrobiální aktivitu proti řadě bakterií, hub a kvasinek. Je známý i tím, že osvěžuje dech. 
Mentol z máty peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění, při bolestech zubů a dásní, současně i zpříjemňuje a čistí dech.

Použití:
Dutinu ústní několikrát denně vypláchněte asi 5 ml ESSENS Aloe Vera Mouthwash. Intenzivního účinku dosáhnete převalováním v ústech po dobu asi 1 minuty. Lze použít i ke kloktání. Nepolykat.

Složení (INCI): Aqua, Aloe Vera extract, Polyglycerol – 3, Ginger extract, Fennel extract, Polysorbate 80, Menthol, Citric acid, Aroma, Potassium sorbate, Stevie.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno